Įvairios paskirties projektai

Administracinis pastatas Kaune

2016 metais Kaune, Ringuvos gatvėje, pagal įmonės parengtą projektą pastatytas trijų aukštų administracinis biurų pastatas. Šis objektas mums labai svarbus, nes tai yra pirmasis tokio pobūdžio pastatas, kurį mūsų įmonei teko projektuoti.

Pastato tūris - paprastas ir nekomplikuotas, ką sąlygojo užsakovo pageidavimai ir sklypo situacija ( sklypas siauras ir ilgas ). Fasadinės kompozicijos akcentai - prasilenkiantis langų dėstymas bei tamsių fibro cementinių plokščių grafika. Tamsiam ir monumentaliam tūriui žaismingumo suteikia šviesių fibro cementinių plokščių langų angokraščiai.


RASEINIŲ AUTOBUSŲ STOTIS

Kiekviename mieste ar miestelyje, autobusų stotis dažnai tampa pirma vieta, kurią pamato atvykstantys miesto svečiai. Tai – tarsi miesto vartai, todėl mums, kaip projektuotojams, buvo labai svarbu suteikti pastatui įdomų, reprezentuojantį pavidalą. Apžvelgę esamą aplinkos kontekstą, nusprendėme sukurti kažką gyvo, spalviškai aktyvaus, kas įneštų „šviežumo“į pakankamai nuobodžią architektūrinę kaimynystę. Kadangi pastato tūrinė - planinė kompozicija bei konstrukcinė schema turėjo būti pakankamai nesudėtingos ir ekonomiškos, pagrindinę reprezentacinę „misiją“ skyrėme kolonoms – vienaip ar kitaip, jos turėjo būti, todėl nusprendėme suprojektuoti jas išraiškingas ir žaismingas. Aplinkui nelabai gausu žalumos – tebūnie pastato kolonos tarsi medžiai – žali ir kreivi. Ieškodami grafinio...